Twoja kariera w obszarze Badań i Rozwoju

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Wspólnie osiągniemy najlepsze wyniki

Nasze badanie i rozwój czerpią z imponującej wiedzy specjalistycznej. Blisko współpracujemy ze specjalistami w celu optymalizacji wyrobów medycznych, poprawiając tym samym jakość życia pacjentów. Naszą receptą na sukces jest działanie w myśl przyświecającego nam motto „Sharing Espertise” (Dzielenie się wiedzą specjalistyczną) oraz stała poprawa naszych innowacyjnych produktów poprzez bliską współpracę z lekarzami i personelem pielęgniarskim.

Zespół B. Braun szczerze identyfikuje się z oferowanymi przez nas produktami i zarządzamy nimi w ciągu ich całego cyklu życia: od przyjmowania wymogów klientów i opracowywania strategii, aż do procesu produkcji, marketingu i sprzedaży i spełniania potrzeb klientów. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie spełnić najwyższe wymagania jakościowe na całym świecie. Nowoczesne badania i rozwój stoją przed licznymi i różnorodnymi wyzwaniami, na które w odpowiedzi B. Braun oferuje szeroki wachlarz rodzajów szkoleń, jak również możliwość budowania międzynarodowej sieci kontaktów.

Możliwości pracy oraz zbudowania kariery zawodowej

Prowadzimy badania nad szeregiem różnych technologii i materiałów, włączając w to metale, płyny, tworzywa sztuczne i ceramikę. Nasza oferta obejmuje ponad 5,000 grup produktów spełniających najwyższe wymogi jakościowe, oferujemy możliwości zawodowe dla lekarzy, naukowców i farmaceutów. Inni poszukiwani przez nas eksperci obejmują również m.in. inżynierów mechanicznych i elektronicznych, materiałoznawców.