ŁÓDZKIE

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

CHIRURGIA

Jacek Kuśka
tel.kom. +48 602 414 856
jacek.kuska@bbraun.com

 

ENDOSKOPIA

Beata Popielarz-Wawrzos
tel.kom. +48 734 487 959
beata.popielarz-wawrzos@bbraun.com

 

ORTOPEDIA


Piotr Malski
tel.kom. +48 795 504 879
piotr.malski@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA


Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com

 

WETERYNARIA

Tomasz Kobus
tel.kom. +48 539 956 935
fax. +48 61 44 20 280
tomasz.kobus@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE


Joanna Bogodo
Łodź
tel/fax +48 42 214 63 61
tel.kom. +48 606 380 094
joanna.bogodo@bbraun.com

Maciej Mikulski
tel. kom. +48 795 470 381
maciej.mikulski@bbraun.com

DEZYNFEKCJA


Joanna Krawczyńska
Łódź
tel.kom. +48 602 507 244
joanna.krawczynska@bbraun.com

 

KARDIOLOGIA


Małgorzata Krawczyk
Zabrze
tel.kom. +48 600 201 689
malgorzata.krawczyk@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA I KRĘGOSŁUP

Jacek Łukaszyk
tel.kom. +48 668 631 659
jacek_tomasz.lukaszyk@bbraun.com

 

Barbara Opałka
tel.kom. +48 664 394 746
barbara.opalka@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA

Jacek Kuśka
tel.kom. +48 602 414 856
jacek.kuska@bbraun.com

 

HC

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE


Alina Ścibor
tel.kom. +48 602 498 412
alina.scibor@bbraun.com


PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA


Alina Ścibor
tel.kom. +48 602 498 412
alina.scibor@bbraun.com


PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP


Piotr Czarnecki
tel.kom. +48 602 729 947
piotr.czarnecki@bbraun.com