Podkarpackie

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

CHIRURGIA I CHIRURGIA LAPAROSKOPOWA

Jacek Wierzchoń
Lublin
tel.kom. +48 882 171 507 
jacek.wierzchon@bbraun.com

 

Iwona Zagrodniczek
Lublin
tel. kom. +48 698 620 090
iwona.zagrodniczek@bbraun.com

 

ORTOPEDIA


dr Dorota Jabłońska
Rzeszów
tel/fax +48 17 863 46 66
tel.kom. +48 600 201 286
dorota.jablonska@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA


Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com 

 

WETERYNARIA

Tomasz Kobus
tel. kom. +48 539 956 935
fax. +48 61 44 20 280
tomasz.kobus@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE


Jolanta Kontek-Bonat
Lublin
tel/fax +48 81 742 01 84
tel.kom. +48 602 414 880
jolanta.kontek-bonat@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA


Robert Pałęcki
tel.kom. +48 660 613 819
robert.palecki@bbraun.com 

KRĘGOSŁUP

Mariola Koczura
tel. kom. +48 795 406 949
mariola.koczura@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA


Jacek Wierzchoń
Lublin
tel.kom. +48 882 171 507 
jacek.wierzchon@bbraun.com

 

KARDIOLOGIA

Jarosław Połeć
Bielsko-Biała
tel. kom. +48 606 391 253
jaroslaw.polec@bbraun.com

 

HC 

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Robert Baścik
tel.kom. +48 605 745 361
robert.bascik@bbraun.com 

 

PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA 
Andrzej Bisaga
tel.kom. +48 602 775 154 
andrzej.bisaga@bbraun.com 

PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP 
Katarzyna Glik
tel.kom. +48 602 414 864
katarzyna.glik@bbraun.com