Podlaskie

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

CHIRURGIA

Anna Adamowicz
tel.kom. +48 662 206 155
anna.adamowicz@bbraun.com

 

ENDOSKOPIA

Beata Popielarz-Wawrzos
tel. kom. +48 734 487 959
beata.popielarz-wawrzos@bbraun.com

 

ORTOPEDIA


dr Tomasz Steckiewicz
Białystok
tel.kom. +48 602 414 877
tomasz.steckiewicz@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA

Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com 


WETERYNARIA

Aneta Dopierała
tel. kom. +48 600 442 056
fax. +48 61 44 20 280
aneta.dopierala@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE, PORTY NACZYNIOWE 

Tadeusz Leszczyński
Warszawa
tel/fax +48 22 254 04 12
tel.kom. +48 600 201 287
tadeusz.leszczynski@bbraun.com

 

Magda Majchrzak
Olsztyn 
tel.kom. +48 602 414 889
magda.majchrzak@bbraun.com 

 

DEZYNFEKCJA

Piotr Kozłowski
tel. kom. +48 660 556 501
piotr.kozlowski@bbraun.com 

 

KARDIOLOGIA

Renata Skórska
tel. kom. +48 664 117 268
renata.skorska@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA I KRĘGOSŁUP

Barbara Opałka
Piaseczno
tel.kom. +48 664 394 746
barbara.opalka@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA

Anna Adamowicz
tel.kom. +48 662 206 155
anna.adamowicz@bbraun.com

 

HC

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Joanna Michalak
tel.kom. +48 602 414 869
joanna.michalak@bbraun.com

 

PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA
Katarzyna Naumnik
Warszawa 
tel.kom. +48 602 105 110
katarzyna.naumnik@bbraun.com

 

SPRZĘT SPECJALISTYCZNY MP
Paweł Luzeńczyk
tel.kom. +48 602 414 859
pawel.luzenczyk@bbraun.com