Wielkopolskie

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

CHIRURGIA

Bernard Thiele
tel.kom. +48 784 997 057
bernard.thiele@bbraun.com

 

ENDOSKOPIA 

Piotr Wasilewski
tel.kom. +48 608 623 398
piotr.wasilewski@bbraun.com

 

ORTOPEDIA


dr Grzegorz Rajewski
Poznań
tel/fax +48 61 840 93 08
tel.kom. +48 602 498 413
grzegorz.rajewski@bbraun.com

 

Zbigniew Szumiński
tel/fax +48 91 484 08 34
tel.kom. +48 602 414 872
zbigniew.szuminski@bbraun.com 

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA


Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com 

 

WETERYNARIA

Tomasz Kobus
tel. kom. +48 539 956 935
fax. +48 61 44 20 280
tomasz.kobus@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE


Wojciech Wesołowski
Poznań
tel/fax +48 61 816 216 0
tel.kom. +48 602 414 850
wojciech.wesolowski@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA

część wschodnia i południowa województwa: 

Joanna Krawczyńska 
tel.kom. +48 602 507 244
joanna.krawczynska@bbraun.com 

część zachodnia, północna i Poznań:

Artur Małecki
tel.kom. +48 784 523 269 
artur.malecki@bbraun.com 

 

KARDIOLOGIA

Paulina Plucińska
tel.kom. +48 600 413 844
paulina.plucinska@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA I KRĘGOSŁUP

Jacek Łukaszyk
Nowy Tomyśl 
tel. kom. +48 668 631 659
jacek_tomasz.lukaszyk@bbraun.com 

 

NEUROCHIRURGIA

Bernard Thiele
tel.kom. +48 784 997 057
bernard.thiele@bbraun.com

 

HC 

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Karolina Żołnowska - Strawa
tel.kom. +48 698 657 010 
karolina.zolnowska-strawa@bbraun.com 

 

Aneta Kaczyńska (południowa część)
tel.kom. +48 784 515 992
aneta.kaczynska@bbraun.com

 

Małgorzata Putiatycka (północna część)
tel.kom. +48 696 418 520
malgorzata.putiatycka@bbraun.com

 

 

PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA 
Karolina Żołnowska-Strawa
tel.kom. +48 698 657 010
karolina.zolnowska-strawa@bbraun.com

 

Alina Ścibor (wschodnia część)
tel.kom. +48 602 498 412 
alina.scibor@bbraun.com 

 

Adam Stricker (południowa część)
tel.kom. +48 668 320 501 
adam.stricker@bbraun.com

 

Małgorzata Putiatycka (północna część)
tel.kom. +48 696 418 520
malgorzata.putiatycka@bbraun.com 



PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP 
Marlena Krawczuk - Perz
tel.kom. +48 600 208 322 
marlena.krawczuk-perz@bbraun.com

 

Agnieszka Stachera (południowa część)
tel.kom. +48 795 538 030
agnieszka.stachera@bbraun.com

 

Piotr Czarnecki (wschodnia część)
tel.kom. +48 602 729 947
piotr.czarnecki@bbraun.com