Twoja kariera w obszarze Marketingu i sprzedaży

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Współpraca, profesjonalizm i bezpośredni kontakt z klientami

W ramach departamentu marketingu i sprzedaży, poważnie traktujemy potrzeby oraz życzenia pracowników opieki zdrowotnej i pacjentów. Dlatego też utrzymujemy bezpośredni kontakt z klientami i kładziemy szczególny nacisk na partnerską współpracę i budowanie trwałych relacji. Tylko w taki sposób możemy oferować skuteczne rozwiązania oraz koncepcje szyte na miarę, które pozwalają poprawić jakość opieki zdrowotnej na całym świecie.

Należy jednak zwrócić jeszcze uwagę na inny wymiar naszego sukcesu: Oferowana przez nas szeroka gama produktów może być stosowana w całym przebiegu leczenia i szybko oraz skutecznie odpowiadać na szczególne potrzeby klienta. Krótko mówiąc, dzięki skutecznej współpracy Marketingu i sprzedaży jesteśmy w stanie nie tylko zarządzać procesami, ale również prezentować nowe pomysły w obszarze technologii medycznej.

Możliwości pracy oraz zbudowania kariery zawodowej

W ramach sprzedaży, opieki nad klientem, konsultacji oraz zarządzania produktami i rynkami, nasz zespół w ramach marketingu i sprzedaży składa się w szeregu specjalistów - ekonomistów, inżynierów przemysłowych, lekarzy, aż po farmaceutów i pielęgniarki.