Twój czas Na kształtowanie

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Nasze departamenty centralne: Różnorodne i unikatowe

Naszym wspólnym celem jest przyjęcie na siebie odpowiedzialności międzywydziałowej w celu wsparcia podstawowej działalności B. Braun. To oznacza, że działy HR i prawny pozostają w bezpośrednim kontakcie z naszymi pracownikami i każdego dnia stawiają sobie nowe wyzwania. Nasz dział Finansów i kontroli zarządza innowacyjnymi procesami kontroli w celu zapewnienia maksymalnych wyników oraz przejrzystości procesów biznesowych i decyzji biznesowych.

Wyzwania stojące przed działami Logistyki, Zakupów oraz Zarządzania łańcuchem dostaw są niezwykle specyficzne. Niezależnie od tego, czy mowa o szybkiej i niezawodnej dostawie pilnie potrzebnych produktów, czy też o handel wysokiej jakości surowcami, w naszej pracy skupiamy się na globalnej sieci i ciągłej optymalizacji wszystkich naszych procesów.

Możliwości pracy oraz zbudowania kariery zawodowej

W naszych departamentach centralnych pracuje wielu ekspertów o różnych kwalifikacjach: ekonomiści, prawnicy, eksperci ds. logistyki i wielu innych. Firma B. Braun oferuje stanowiska pracy dla nisko- oraz średniowykwalifikowanych osób.