DOLNOŚLĄSKIE

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

CHIRURGIA, CHIRURGIA LAPAROSKOPOWA

Monika Grzywaczewska
tel/fax +48 32 702 95 56
tel. kom. +48 602 414 852
monika.grzywaczewska@bbraun.com  

 

ORTOPEDIA

Radosław Górski
Wrocław
tel/fax +48 71 303 10 19
tel. kom. +48 602 414 871
radoslaw.gorski@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA

Marcin Poznański
tel. kom. +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com

 

WETERYNARIA

Tomasz Kobus
tel. kom. +48 539 956 935
fax. +48 61 44 20 280
tomasz.kobus@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE

Agnieszka Harhala
tel. kom. +48 664 918 607
agnieszka.harhala@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA + LECZENIE RAN

Krzysztof Szczepaniak
tel. kom. +48 539 971 488
krzysztof.szczepaniak@bbraun.com

 

KARDIOLOGIA

Małgorzata Krawczyk
Zabrze
tel. kom. +48 600 201 689
malgorzata.krawczyk@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA I KRĘGOSŁUP

Jakub Hacura
Katowice
tel. kom. +48 795 591 139
jakub.hacura@bbraun.com

 

Jacek Łukaszyk
Nowy Tomyśl 
tel. kom. +48 668 631 659
jacek_tomasz.lukaszyk@bbraun.com 

 

NEUROCHIRURGIA

Piotr Patkowski
tel. kom. +48 660 69 81 18
piotr.patkowski@bbraun.com

 

HC

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Aneta Kaczyńska
tel. kom. +48 784 515 992
aneta.kaczynska@bbraun.com


PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA
Adam Stricker
tel. kom. +48 668 320 501
adam.stricker@bbraun.com  


PRODUKTY SPECJALISTYCZNE MP
Wiesława Szkutnik
tel. kom. +48 602 105 104
wieslawa.szkutnik@bbraun.com 

 

TERAPIE NERKOZASTĘPCZE

DIALIZOTERAPIA
Sławomir Pilc
tel. kom. +48 602 414 879
slawomir.pilc@bbraun.com

 

TERAPIE OSTRE, CIĄGŁE, PLAZMAFEREZA
Edyta Jaskólska
tel. kom. +48 698 665 017
edyta.jaskolska@bbraun.com