Mazowieckie

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

CHIRURGIA

Warszawa i cześć północno-wschodnia (Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Ciechanów, Sierpc, Płock): 

Jakub Gałat
tel.kom. +48 602 414 875
jakub.galat@bbraun.com

 

część południowo-zachodnia i Warszawa:

Jacek Kuśka
tel.kom. +48 602 414 856
jacek.kuska@bbraun.com

 

Dariusz Dobrowolski
Warszawa
tel/fax +48 22 519 02 02
tel.kom. +48 602 293 890
dariusz.dobrowolski@bbraun.com

 

ENDOSKOPIA

Beata Popielarz-Wawrzos
tel.kom. +48 734 487 959
beata.popielarz-wawrzos@bbraun.com 

 

ORTOPEDIA

Krzysztof Kowalski
Warszawa
tel.kom.+48 698 417 774
krzysztof.kowalski@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA

Marcin Poznański
tel.   +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com 

 

WETERYNARIA

Aneta Dopierała
tel. kom. +48 600 442 056
fax. +48 61 44 20 283
aneta.dopierala@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE

Tadeusz Leszczyński
Warszawa
tel/fax +48 22 254 04 12
tel.kom. +48 600 201 287
tadeusz.leszczynski@bbraun.com

 

Maciej Mikulski
tel. kom. +48 795 470 381
maciej.mikulski@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA

Radosław Kajetaniak
tel. kom. +48 660 497 290
radoslaw.kajetaniak@bbraun.com 

 

KARDIOLOGIA

Renata Skórska
tel. kom. +48 664 117 268
renata.skorska@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA I KRĘGOSŁUP

Barbara Opałka
Piaseczno
tel. kom. +48 664 394 746
barbara.opalka@bbraun.com

 

KRĘGOSŁUP:

Mariola Koczura
tel. kom. +48 795 406 949
mariola.koczura@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA:

Dariusz Dobrowolski
Warszawa
tel/fax +48 22 519 02 02
tel.kom. +48 602 293 890
dariusz.dobrowolski@bbraun.com

 

HC 

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE
Joanna Michalak
tel.kom. +48 602 414 869 
joanna.michalak@bbraun.com


Alina Ścibor (północno-wschodnia część)
tel.kom. +48 602 498 412 
alina.scibor@bbraun.com


PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA
Katarzyna Naumnik
Warszawa 
tel. kom. +48 602 105 110 
katarzyna.naumnik@bbraun.com 

 

SPRZĘT SPECJALISTYCZNY MP
Piotr Czarnecki (część północno-wschodnia)
tel.kom. +48 602 729 947
piotr.czarnecki@bbraun.com

Paweł Luzeńczyk
Warszawa
tel.kom. +48 602 414 859
pawel.luzenczyk@bbraun.com