WARMIŃSKO - MAZURSKIE

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

CHIRURGIA I CHIRURGIA LAPAROSKOPOWA

Anna Adamowicz
tel. kom. +48 662 206 155
anna.adamowicz@bbraun.com

 

Wojciech Kosiorek
tel. kom. +48 668 159 441
fax. +48 58 303 32 08
wojciech.kosiorek@bbraun.com 

 

ORTOPEDIA


dr Tomasz Steckiewicz
Białystok
tel. kom. +48 602 414 877
tomasz.steckiewicz@bbraun.com

 

STOMATOLOGIA, PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA


Marcin Poznański
tel. kom. +48 606 330 504
fax. +48 61 44 20 280
marcin.poznanski@bbraun.com 

 

WETERYNARIA

Aneta Dopierała
tel. kom. +48 600 442 056
fax. +48 61 44 20 280
aneta.dopierala@bbraun.com

 

MATERIAŁY SZEWNE + PORTY NACZYNIOWE


Magda Majchrzak
Olsztyn
tel. kom. +48 602 414 889
magda.majchrzak@bbraun.com

 

DEZYNFEKCJA + LECZENIE RAN

Część zachodnia:

Małgorzata Wojciechowska
tel. kom. +48 666 054 935
malgorzata.wojciechowska@bbraun.com 

 

Część wschodnia:

Piotr Kozłowski
tel. kom. +48 660 556 501
piotr.kozlowski@bbraun.com

 

KARDIOLOGIA

Wioletta Wakulicz
tel. kom. +48 602 748 335
wioletta.wakulicz@bbraun.com 

 

NEUROCHIRURGIA I KRĘGOSŁUP

Barbara Opałka
Piaseczno
tel. kom. +48 664 394 746
barbara.opalka@bbraun.com

 

NEUROCHIRURGIA

Wojciech Kosiorek
tel. kom. +48 668 159 441
fax. +48 58 303 32 08
wojciech.kosiorek@bbraun.com

 

Magdalena Majchrzak
tel.kom.+48 602 414 889
magdalena.majchrzak@bbraun.com 

 

HC

PŁYNY INFUZYJNE + BEZPIECZNA LINIA NACZYNIOWA
Jarosław Wysocki
tel. kom. +48 602 414 868
jaroslaw.wysocki@bbraun.com

 

LEKI + ŻYWIENIE DOJELITOWE I POZAJELITOWE 
Joanna Szczepańska
tel. kom. +48 696 058 347
joanna.szczepanska@bbraun.com

 

Joanna Michalak
tel. kom. +48 602 414 869
joanna.michalak@bbraun.com

 

SPRZĘT SPECJALISTYCZNY MP
Jakub Cipora
tel. kom. +48 660 455 074
jakub.cipora@bbraun.com

 

Paweł Luzeńczyk
tel. kom. +48 602 414 859
pawel.luzenczyk@bbraun.com 

 

TERAPIE NERKOZASTĘPCZE

DIALIZOTERAPIA
Sławomir Pilc
tel. kom. +48 602 414 879
slawomir.pilc@bbraun.com

 

TERAPIE OSTRE, CIĄGŁE, PLAZMAFEREZA
Bartosz Sawicki
tel. kom. +48 502 952 913
bartosz.sawicki@bbraun.com