SERWISY

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

AESCULAP AKADEMIA

Aesculap Akademia to centrum informacji medycznej zaprojektowane z myślą o stworzeniu możliwości dialogu interdyscyplinarnego oraz wymiany i przekazywania doświadczeń. Dzięki akredytacji poszczególnych towarzystw i międzynarodowych organizacji medycznych, Aesculap Akademia cieszy się uznaniem na całym świecie, jako wiodące forum w zakresie szkoleń medycznych.Seminaria i warsztaty Akademii Aesculapa pomagają lekarzom, członkom personelu medycznego oraz pracownikom administracji szpitalnej przygotować się na wyzwania czekające ich w przyszłości. Akademia Aesculapa już od 1995 roku, dzięki szerokiej gamie oferowanych kursów, wnosi swój wkład w komunikację i dialog w obszarze medycyny.

ATS

Aesculap Technical Service jest integralną częścią firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o.. Posiada certyfikowany System Zapewnienia Jakości, odpowiadający zarówno normom ISO-9001, jak i ISO 13485, nadany przez TUV Produkt Service Gmbh Niemcy. Oferuje wykonywanie usług serwisowych na najwyższym światowym poziomie dzięki technikom, którzy przeszli profesjonalne szkolenia w serwisach producentów. Posiada dostęp do pełnej dokumentacji technicznej naprawianych urządzeń, a do napraw wykorzystuje tylko oryginalne części zamienne oraz stosuje procedury kontrolne opracowane przez producentów. Spełnia również wymogi Ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010 roku.

ORTOPEDICUM

Ortopedicum to krakowskie centrum ortopedyczno-rehabilitacyjne nastawione na kompleksowe leczenie pacjentów ze schorzeniami narządów ruchu. Szpital posiada dwie nowoczesne sale operacyjne z nawiewem laminarnym wyposażone w najnowszy sprzęt do zabiegów ortopedycznych, w tym nawigację komputerową do implantacji endoprotez stawów. Oddziały szpitalne posiadają klimatyzowane komfortowe sale jednoosobowe i dwuosobowe. Doświadczony zespół medyczny stanowi podstawę właściwego funkcjonowania placówki.