Pracuj w B. Braun

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Co oferujemy

Praca, która ma znaczenie

Nasza wizja: Chronimy i poprawiamy zdrowie ludzi na całym świecie.

Czy to jest dla Ciebie wystarczającą motywacją? Czy chcesz wnieść swój wkład w ochronę zdrowia i życia ludzi? Nadszedł czas, aby dołączyć do nas!

Oferty pracy

Odkryj możliwości kariery, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dowiedz się więcej

To Twój czas na to, aby uwolnić swój pełny potencjał!

Chcesz chronić i poprawiać zdrowie ludzi na całym świecie? W takim razie potrzebujesz środowiska pracy, które ułatwi Ci dawanie z siebie wszystkiego. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

 
 
Model kariery

Wolny czas spędzasz z rodziną czy w podróży?

Dla nas to nieistotne – możesz spędzać go jak chcesz! Oferujemy elastyczne godziny pracy i umożliwiamy łączenie życia prywatnego z karierą, w myśl zasady work-life balance.

 
 
Ścieżki edukacyjne

Wolisz naukę indywidualną czy w zespole?

Oferujemy innowacyjne szkolenia i programy rozwojowe, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje cele zawodowe. 

 
 
Forma organizacyjna

Przywództwo czy zwinne zarządzanie projektami? 

Dotarłeś do miejsca, w którym zwinne zarządzanie projektami (tzw. agile organization) jest wspierane i osadzone w kulturze organizacyjnej naszej firmy.

 
Benefity zdrowotne

Miłośnik aktywności czy profesjonalny sportowiec? 

W firmie stwarzamy możliwości, które pomogą Ci stale rozwijać swoją formę fizycznę. 

 
Różnorodność

Mała wieś czy wielkie miasto?

Niezależnie od tego, skąd pochodzisz, ile masz lat, czym się interesujesz czy jakie zajmujesz stanowisko – w B. Braun możesz czuć się sobą. Grupa 4Diversity dąży do stworzenia równego środowiska pracy dla wszystkich członków koncernu.

Dowiedz się więcej.

Benefity

Pracując z nami możesz liczyć na...

Karta MultiSport

Ubezpieczenie na życie

Świadczenia świąteczne i wakacyjne

Preferencyjne pożyczki

Bezpłatne szczepienia

Spotkania integracyjne

Nasze oferty pracy

To Twój czas na to... by dołączyć do nas!

Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, czy kandydatem - uwolnij z nami swój potencjał. Naszym celem jest ochrona i poprawa zdrowia ludzi na całym świecie. Brzmi ekscytująco, prawda? Wygląda na to, że nadszedł czas, aby wspólnie z nami kształtować przyszłość.

Poniżej znajdziesz możliwości rozwoju swojej kariery u nas.

FAQ

Nie, B. Braun oferuje pracę w wielu różnych obszarach. Wystarczy spojrzeć bezpośrednio na nasz Global Job Market i przefiltrować według wybranej kategorii.

Poznaj nas bliżej i wybierz stanowisko, które najbardziej Cię interesuje. Następnie prześlij CV oraz niezbędne dokumenty, które pozwolą Ci wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Jego szczegółowy przebieg znajdziesz na grafice.

Jako firma zajmująca się dostarczaniem zaopatrzenia do szpitali musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby nadal dostarczać naszym klientom produkty, które pomagają chronić i poprawiać zdrowie wszystkich ludzi na całym świecie. W związku z tym proces rekrutacji trwa nadal i obecnie w wielu lokalizacjach prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne.

Wszystkie szczegóły dotyczące procesu przekaże Ci osoba z lokalnego działu HR, kontaktująca się z Tobą w sprawie rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko.