WARSZTATY SZKOLNE

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Master discussing a workpiece with his apprentice or trainee

Aesculap Chifa 

Stawiamy na wiedzę

Aesculap Chifa to firma z wieloletnią tradycją. Od niemal 80 lat projektujemy i produkujemy narzędzia chirurgiczne oraz sprzęt medyczny, które wykorzystywane są przez specjalistów różnych dziedzin. Staramy się zapewniać najwyższą jakość instrumentarium, dlatego każdy element narzędzi produkowany jest w naszych zakładach, z wykorzystaniem zaawansowanych przyrządów i technologii. Dla nas nieodłącznym elementem procesu produkcyjnego jest wiedza, którą dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy dzielić się z młodym pokoleniem. 

Przyzakładowe warsztaty szkolne

Działamy od 60 lat

Od 1963 roku prowadzimy przyzakładowe warsztaty szkolne, które pozwalają nam kształcić specjalistów, kontynuujących tradycję tworzenia wyjątkowych narzędzi chirurgicznych.

Dzięki porozumieniu podpisanemu z Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Tomyślu możemy zaoferować uczniom kształcenie dualne - podczas zajęć w szkole zdobywają oni wiedzę ogólną i zawodową, a w czasie warsztatów na terenie zakładu, zyskują cenne doświadczenie, umożliwiające im w przyszłości pracę w zawodzie ślusarza, szlifierza oraz operatora maszyn CNC.

 

Praktyka czyni mistrza

3-letni cykl nauki

Nauka w naszej firmie trwa 3 lata – uczniowie biorą udział w zajęciach, które odbywają się w specjalnie przystosowanych Warsztatach Szkolnych na terenie zakładu. Po nabyciu podstawowych umiejętności, praktyki organizowane są także bezpośrednio na działach produkcyjnych. Dzięki oferowanej przez nas gwarancji zatrudnienia, po ukończeniu edukacji oraz zdaniu egzaminu zawodowego, możliwe jest rozpoczęcie kariery w firmie o wieloletniej tradycji, docenianej zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z kierownikiem warsztatów szkolnych, pod wskazanym numerem telefonu.

Kontakt

Krzysztof Domański
Kierownik Warsztatów Szkolnych
Przyzakładowe Warsztaty Szkolne Aesculap Chifa
Tysiąclecia 14
64-300 Nowy Tomyśl

Wszystkim osobom, decydującym się na tę formę nauki, oferujemy:

 
Zajęcia w warsztatach szkolnych oraz wydziałach produkcyjnych
 
Umowę liczącą się do stażu pracy

 

Gwarancję zatrudnienia po zdaniu egzaminu zawodowego
 
Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów
Szansę na wyjazd do centrali w Niemczech oraz zdanie certyfikatu IHK Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, uprawniającej do wykonywania zawodu ślusarza według wymagań IHK
 
Przyjazną atmosferę

Dostępne dokumenty

Opis Dokument Link
Warsztaty Szkolne - Nowy Tomyśl
pdf (3.8 MB)
Warsztaty Szkolne - Radzyń Podlaski
pdf (1.3 MB)