Nasze wartości

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Dzielimy się wiedzą - Sharing Expertise

Naszą nadrzędną wartością, stanowiącą podstawę do podejmowania wszelkich działań, jest dzielenie się wiedzą, w celu ochrony i poprawy zdrowia na całym świecie. To wyzwanie, któremu codziennie stawiamy czoła, wspólnie wypracowując skuteczne rozwiązania, wspierające nie tylko specjalistów, ale i pacjentów.

Realizowanie wspomnianej wizji jest możliwe dzięki zaangażowaniu wszystkich Pracowników koncernu B. Braun oraz zespołów ekspertów, którzy nieustannie kreują i dopracowują zaawansowane procesy, pozwalające na skrócenie procedur medycznych oraz okresu hospitalizacji.

Tak efektywna współpraca oraz zrozumienie potrzeb i oczekiwań odbiorców naszych produktów, nie byłyby możliwe bez zrozumienia siebie nawzajem. Dlatego jako koncern wspólnie wypracowujemy wartości, dzięki którym każdy może być sobą, działając dla wspólnego dobra. 

Nasze wartości

Fakty i liczby

Napędzamy postęp w opiece zdrowotnej

Jako jedna z wiodących firm na świecie, zajmująca się technologią medyczną, B. Braun dąży do ochrony i poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Dlatego od ponad 180 lat kształtujemy opiekę zdrowotną.

 
 
Raport Roczny 2022

Pewny partner w niepewnych czasach: Pomimo niepewnej sytuacji i otoczenia rynkowego, w 2022 roku sprzedaż w B. Braun wzrosła do 8,5 mld euro. 

Pobierz raport klikając tutaj. 

 
 
B. Braun w pigułce

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o faktach i liczbach B. Braun, zapoznaj się z krótkim filmem zawierającym przegląd minionego roku. 

Please enable marketing cookies to enable Youtube Video

 
 
Struktura budująca prawdziwe partnerstwo

Jako Grupa B. Braun podzieliliśmy nasze rozwiązania, systemy terapii, produkty i usługi w obszary terapeutyczne, które są obsługiwane przez trzy działy: Hospital Care, Aesculap i Avitum.

 
 
Odczuj innowacyjność, wydajność i zrównoważony rozwój we wszystkich naszych zakładach

W firmach na całym świecie zapewniamy wgląd w nowoczesną produkcję wysokiej jakości oraz usługi dla urządzeń medycznych. Odwiedź nas i poznaj prawdziwe osiągnięcia w zakresie różnorodności kulturowej. 

 
 
Historia Aesculap Chifa

Fabryka narzędzi chirurgicznych od 1945 roku dostarcza instrumentarium dla szpitali oraz placówek medycznych. Choć w pierwszym roku swojej działalności liczyła tylko 30 pracowników, od 1996 roku należy do międzynarodowego koncernu, zatrudniającego ponad 66 000 osób. Dziś Aesculap Chifa, jako część grupy B. Braun, oferuje nie tylko narzędzia chirurgiczne, ale również zestawy kardiologiczne oraz produkty medyczne, które pozwalają dbać o zdrowie i życie pacjentów na całym świecie.