ZAUFANIE

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Twój czas na kształtowanie pracy przyszłości

Oferujemy szeroki wybór wariantów zatrudnienia i ścieżek zawodowych, jednak do udanej kariery potrzeba dwojga. Zaplanuj z nami własną ścieżkę rozwoju!

 
Znacząca praca, która chroni i poprawia zdrowie. 

Nasza misja to ochrona i poprawa zdrowia ludzi na całym świecie. Czujesz motywację i pragniesz wnieść swój wkład? Nadszedł czas, aby do nas dołączyć!

Dowiedz się więcej o naszych wartościach.

Zostań częścią naszej kultury! Wierzymy, że efektywność opiera się na kulturze organizacji, w której zaufanie, odpowiedzialność i różnorodność są najważniejsze.

 

Wspieramy rozwój osobisty. Podejmujemy decyzje na możliwie najniższym szczeblu, zobowiązując się do przekazywania wzajemnej informacji zwrotnej.

 

Dążymy do długoterminowego sukcesu, dlatego bierzemy odpowiedzialność na wyniki, aby realizować wizję B. Braun i pracować nad rozwojem osobistym.

 

Wzmacniając doceniające, integracyjne, pełne szacunku i równe środowisko pracy, tworzymy kulturę, w której wszyscy nasi pracownicy czują się swobodnie, pozostając sobą.

Front portrait of pretty young woman in office

 

Pracuj z nami!

Potrzebujemy ludzi, którzy podejmą działania i wezmą na siebie odpowiedzialność. Dołącz do nas i wspólnie z nami aktywnie kształtuj przyszłość opieki zdrowotnej.

Zaaplikuj teraz