Serwisy

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Nasze serwisy

Naszą nadrzędną wartością jest poprawa i ochrona zdrowia, dlatego staramy się podejmować wszelkie działania, które mogą przyczyniać się do realizacji tego celu.

Z dumą przedstawiamy nasze serwisy, które wspierają nas nie tylko w dzieleniu się wiedzą i kształceniu personelu medycznego, ale również dostarczaniu rozwiązań, pozwalających zapewniać wysoką jakość narzędzi, dostosowane produkty i wyroby specjalistyczne, a także wsparcie z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia schorzeń, m.in. z zakresu ortopedii. 

Akademia Aesculap – holistyczne podejście do kształcenia personelu medycznego

Fundacja Akademia Aesculap, zlokalizowana w Nowym Tomyślu, to jedna z ponad 40 placówek na świecie. Jej głównym celem jest kształcenie personelu medycznego oraz tworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń między specjalistami różnych dziedzin. Dzięki rzetelnemu realizowaniu wspomnianej misji Fundacja cieszy się uznaniem nie tylko uczestników organizowanych przez nią kursów, ale również ekspertów, którzy chętnie angażują się w jej działalność.

Przez ponad 10 lat działalności Fundacja Akademia Aesculap przeszkoliła tysiące lekarzy, weterynarzy, pielęgniarek, pracowników służby zdrowia oraz administracji szpitalnej, co pozwoliło jej zbudować pozycję eksperta w zakresie przygotowywania i przeprowadzania specjalistycznych kursów.

Odwiedź profil Akademii Aesculap na facebooku

Kliknij tutaj

ATS – profesjonalne przeglądy i regeneracja sprzętu i narzędzi medycznych

Aesculap Technical Service jest integralną częścią firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Oferuje wsparcie z zakresu regeneracji narzędzi chirurgicznych, a także naprawdę urządzeń wykorzystywanych w placówkach medycznych – w szczególności pomp infuzyjnych. Nasi certyfikowani technicy regularnie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez producenta, co pozwala im na zdobywanie i aktualizowanie wiedzy, a tym samym skuteczne usuwanie nawet najbardziej  nietypowych usterek, z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych.

Aesculap Chifa posiada certyfikowany System Zapewnienia Jakości, odpowiadający zarówno normom ISO-9001, jak i ISO 13485, nadany przez TUV Produkt Service Gmbh Niemcy. Spełnia również wymogi Ustawy o wyrobach medycznych.

Dowiedz się więcej o Aesculap Technical Service

ATS Polska

Hurtownia Farmaceutyczna

Hurtownia farmaceutyczna Aesculap Chifa oferuje szeroką gamę produktów leczniczych, wyrobów medycznych, a także produktów biobójczych i innych środków, które powinny znaleźć się w wyposażeniu każdej placówki medycznej.

Od ponad 25 lat dostarczamy rozwiązania, nieustannie dostosowywane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki temu możemy stawać się coraz bardziej wiarygodnym i profesjonalnym partnerem - zarówno dla dostawców, jak i odbiorców produktów farmaceutycznych.

Skontaktuj się z naszą hurtownią

Hurtownia Farmaceutyczna

Ortopedicum - krakowskie centrum ortopedyczno-rehabilitacyjne

Szpital Ortopedicum oferuje pomoc z zakresu diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji schorzeń z zakresu ortopedii i traumatologii. Centrum wyposażone jest w dwie odpowiednio przystosowane sale operacyjne, wyposażone w nawiew laminarny oraz nowoczesny sprzęt medyczny, pozwalający na przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów, m.in. z zakresu endoprotezoplastyki. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas hospitalizacji, oddziały szpitalne wyposażone zostały w prywatne bądź dwuosobowe klimatyzowane sale. Pacjenci Ortopedicum mogą liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów różnych dziedzin, w tym m.in. ortopedii, traumatologii, fizjoterapii, a także medycyny estetycznej.

Odwiedź stronę naszego szpitala

Ortopedicum