Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Stomatologia stoi dzisiaj przed decydującymi zmianami. Aktualna wiedza medyczna i technologiczna, sprawiają, że zabiegi są coraz bardziej precyzyjne, a stosowane techniki operacyjne - coraz mniej inwazyjne.

Decydującym elementem tego postępu, obok rosnącego polepszenia możliwości diagnostycznych, jest równoległy, kompleksowy rozwój instrumentarium stomatologicznego, do którego Aesculap Chifa przyczynia się w zasadniczy sposób.

Od ponad 75 lat znani jesteśmy z jakości i niezawodności, a towarzyszące temu innowacyjne podejście do produktów stanowi cechę charakterystyczną firmy przez cały ten okres.
Uzupełnieniem naszego portfolio jest linia produktów do sterylizacji i dezynfekcji instrumentów, powierzchni jak i dłoni oraz bogaty zakres materiałów szewnych.

 

Katalogi do pobrania

Sklep internetowy

Już wkrótce nowa odsłona naszego sklepu internetowego www.sklep.bbraun.pl

Tymczasem zapraszamy do składania zamówień telefonicznie lub mailowo (przejdź do sekcji Skontaktuj się z nami).

Dialog techniczny

W dobie nowych wyzwań i szybko postępujących technologii medycznych postawiliśmy sobie pytanie: jak kształtuje się przyszłość w branży stomatologicznej i co możemy zrobić, aby zaczęła się już dziś? A przyszłość to przede wszystkim równowaga pomiędzy tym co nowe, a dotychczas zebranym doświadczeniem. Postanowiliśmy połączyć jedno i drugie w najbliższej naszemu sercu formie – DIALOGU. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie i zapraszamy do uczestnictwa w DIALOGU TECHNICZNYM w specjalnie zaprojektowanym centrum Planning and Consulting Center w siedzibie naszej firmy w Nowym Tomyślu. 

Jest to miejsce, w którym:

- umożliwiamy wypróbowanie narzędzi w praktyce

- udostępniamy całe nasze portfolio w jednym, specjalnie przystosowanym do tego miejscu (ponad 1000 produktów), które zapewnia możliwość skupienia się i dokonania właściwego wyboru

-  profesjonalnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich narzędzi - obecność specjalistów zapewnia dostęp do wiedzy o tym jak prawidłowo użytkować i dbać o dane narzędzie, aby wystarczyło nam na jak najdłużej

- umożliwiamy obejrzenie całego procesu produkcji instrumentów medycznych, co pozwala na lepsze poznanie narzędzia i zrozumienie zachodzących w nim procesów

- proponujemy maksymalną personalizację narzędzi - istnieje możliwość wykonania dowolnego graweru na wybranych narzędziach (np. logo firmy, imię użytkującego). 

Umów się na spotkanie ze specjalistą i dopasuj narzędzia do wymagań jakie stawia nam przyszłość oraz my sami. 

Zadzwoń: +48 606 330 504 

Adres firmy: Aesculap Chifa Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 14 64-300 Nowy Tomyśl

UWAGA! Proponujemy również spotkania w Twoim gabinecie czy klinice, podczas których nasz specjalista przyjeżdża z całym portfolio narzędzi i profesjonalnie doradza w zakresie ich wyboru.

Wydarzenia

Regularnie bierzemy udział w największych wydarzeniach branżowych. Zobacz jak wyglądają nasze stoiska i gdzie można nas spotkać.  

Skontaktuj się z nami

Klaudia Pilz
Pracownik Działu Obsługi Klienta
Magdalena Rozwód
Pracownik Działu Obsługi Klienta
Marcin Poznański
Przedstawiciel Medyczny ds. Stomatologii