Nasze rozwiązania   W stomatologii

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

Targi i konferencje 2023

O nas

Stomatologia stoi dzisiaj przed decydującymi zmianami. Aktualna wiedza medyczna i technologiczna, sprawiają, że zabiegi są coraz bardziej precyzyjne, a stosowane techniki operacyjne - coraz mniej inwazyjne.

Decydującym elementem tego postępu, obok rosnącego polepszenia możliwości diagnostycznych, jest równoległy, kompleksowy rozwój instrumentarium stomatologicznego, do którego Aesculap Chifa przyczynia się w zasadniczy sposób.

Od ponad 75 lat znani jesteśmy z jakości i niezawodności, a towarzyszące temu innowacyjne podejście do produktów stanowi cechę charakterystyczną firmy przez cały ten okres.
Uzupełnieniem naszego portfolio jest linia produktów do sterylizacji i dezynfekcji instrumentów, powierzchni jak i dłoni oraz bogaty zakres materiałów szewnych.

 

Katalogi do pobrania

Sklep internetowy

Już jest! Zapraszamy do naszego, nowego sklepu internetowego www.sklep.bbraun.pl

Zapoznaj się z naszym portfolio i dokonaj zamówienia na narzędzia stomatologiczne marki CHIFA oraz Aesculap. 

 

Dialog techniczny

W dobie nowych wyzwań i szybko postępujących technologii medycznych postawiliśmy sobie pytanie: jak kształtuje się przyszłość w branży stomatologicznej i co możemy zrobić, aby zaczęła się już dziś? A przyszłość to przede wszystkim równowaga pomiędzy tym co nowe, a dotychczas zebranym doświadczeniem. Postanowiliśmy połączyć jedno i drugie w najbliższej naszemu sercu formie – DIALOGU. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie i zapraszamy do uczestnictwa w DIALOGU TECHNICZNYM w specjalnie zaprojektowanym centrum Planning and Consulting Center w siedzibie naszej firmy w Nowym Tomyślu. 

Jest to miejsce, w którym:

- umożliwiamy wypróbowanie narzędzi w praktyce

- udostępniamy całe nasze portfolio w jednym, specjalnie przystosowanym do tego miejscu (ponad 1000 produktów), które zapewnia możliwość skupienia się i dokonania właściwego wyboru

-  profesjonalnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich narzędzi - obecność specjalistów zapewnia dostęp do wiedzy o tym jak prawidłowo użytkować i dbać o dane narzędzie, aby wystarczyło nam na jak najdłużej

- umożliwiamy obejrzenie całego procesu produkcji instrumentów medycznych, co pozwala na lepsze poznanie narzędzia i zrozumienie zachodzących w nim procesów

- proponujemy maksymalną personalizację narzędzi - istnieje możliwość wykonania dowolnego graweru na wybranych narzędziach (np. logo firmy, imię użytkującego). 

Umów się na spotkanie ze specjalistą i dopasuj narzędzia do wymagań jakie stawia nam przyszłość oraz my sami. 

Zadzwoń: +48 606 330 504 

Adres firmy: Aesculap Chifa Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 14 64-300 Nowy Tomyśl

UWAGA! Proponujemy również spotkania w Twoim gabinecie czy klinice, podczas których nasz specjalista przyjeżdża z całym portfolio narzędzi i profesjonalnie doradza w zakresie ich wyboru.

Wydarzenia

Regularnie bierzemy udział w największych wydarzeniach branżowych. Zobacz jak wyglądają nasze stoiska i gdzie można nas spotkać.  

Skontaktuj się z nami

Justyna Koberling
Pracownik Działu Obsługi Klienta
Magdalena Rozwód
Pracownik Działu Obsługi Klienta
Marcin Poznański
Przedstawiciel Medyczny ds. Stomatologii