TWÓJ CZAS NA DOŁĄCZENIE DO NAS

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

To Twój czas

Czy chcesz poprawiać jakość życia ludzkiego, tworząc inteligentne i zrównoważone rozwiązania w zakresie opieki zdrowotnej?

B. Braun to miejsce, w które możesz wnieść swoje pomysły i energię.

Kierując się duchem przedsiębiorczości, współpracując z ludźmi inspirowanymi tą samą wizją, będziesz mieć możliwość ciągłego rozwoju.

To właśnie nazywamy DZIELENIEM SIĘ WIEDZĄ.

B. Braun to firma rodzinna

1356_career_family_company

Zaczęliśmy w 1839 roku jako mała apteka w Melsungen, i z biegiem czasu przerodziliśmy się w wyjątkową historię sukcesu: dziś nasza rodzinna firma zatrudnia 56 000 pracowników w 64 krajach i jest jedną z najważniejszych grup na światowym rynku opieki zdrowotnej. Wiemy dokładnie, komu mamy dziękować za nasz sukces: naszym pracownikom. Dlatego czujemy się w obowiązku przekazywać nasze wartości z pokolenia na pokolenie, aby ustalić, jak będziemy prowadzić działalność w przyszłości, dla dobra naszych pracowników, klientów i partnerów.

Dzielenie się wiedzą - coś więcej niż tylko słowa

Dzielenie się wiedzą stanowi dla naszych pracowników, klientów i partnerów obietnicę, że będziemy korzystać z konstruktywnej wymiany w celu opracowywania skutecznych rozwiązań, tworzenia standardów wyznaczających trendy i wspólnego rozwoju.

Skorzystaj z możliwości oferowanych przez światową markę

Uzyskasz możliwość dalszego rozwoju swoich kompetencji na stanowisku pracy międzynarodowej. Pozwoli Ci to na zbudowanie międzynarodowej sieci, rozwój własnej kariery i promowanie transferu wiedzy pomiędzy naszymi lokalizacjami na całym świecie. Praca w tak szerokiej perspektywie wymaga jednak zdecydowanego i przedsiębiorczego podejścia.

Atrakcyjne wynagrodzenie, rozbudowane świadczenia firmowe, elastyczne godziny pracy, doskonała równowaga między pracą a życiem prywatnym, możliwość pracy za granicą oraz wymiana zawodowa we wszystkich naszych lokalizacjach to tylko niektóre z wielu korzyści, które czynią nas tak atrakcyjnym pracodawcą.

Stałe szkolenia: B. Braun Business School

Rozwijaj swoją karierę zawodową, korzystając z szerokich możliwości kształcenia za pośrednictwem naszej wewnętrznej platformy obejmującej całą grupę: B. Braun Business School. Zatrudnienie w firmie umożliwia dalszy rozwój. Koncentrujemy się na kompetencjach przywódczych, zawodowych lub menedżerskich, językowych, a także osobistych i społecznych, aby dalej rozwijać podstawowe kompetencje. 
Poprzez wewnętrzne obsadzanie kluczowych międzynarodowych wakatów zapewniamy obszerne programy szkoleniowe, aby podnosić kwalifikacje naszych pracowników, tak aby objęli przyszłe stanowiska w grupie B. Braun.