You have successfully logged out.

Ochrona danych

Polityka prywatności

Niniejsza informacja o ochronie danych objaśnia szczegółowo jakie dane osobowe zbieramy za pośrednictwem naszych stron internetowych, jakie dane osobowe przetwarzamy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy.

Kwestie ochrony danych są dla nas ważne i podchodzimy do nich bardzo rzetelnie. Stawiamy na pełną zaufania współpracę z Państwem i dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić Państwa oczekiwania – dotyczy to oczywiście również przetwarzania Państwa danych osobowych. Przy pomocy niniejszej polityki prywatności pragniemy poinformować Państwa o tym, jak przetwarzane są Państwa dane osobowe, dlatego też prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami. Nasza polityka prywatności uzupełnia Ogólne Warunki korzystania ze stron internetowych B. Braun.

Treść niniejszej polityki prywatności może ulegać zmianom w miarę rozwoju naszej witryny internetowej i dostosowywania się przez nas do nowych przepisów prawa, nowych technologii lub ulepszania jakości naszych usług. Dlatego też zalecamy, aby okresowo zapoznawać się z jej aktualną wersją.

Polityka prywatności witryny