Kariera

Szybka wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię lub podkategorię

To Twój czas na.... 

W B. Braun znajdzie się miejsce dla każdego – niezależnie od wieku czy doświadczenia zawodowego. Ważne, abyś kierował się duchem przedsiębiorczości, a współpracując z ludźmi inspirowanymi tą samą wizją, rozwijał i wspierał firmę w realizacji jej misji.

Jesteś uczniem? Studentem? Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać? Zapoznaj się z naszymi propozycjami i stań się częścią grupy B. Braun. 

Pracuj w B. Braun

Front portrait of pretty young woman in office

 

Pracuj w B. Braun

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci realizować się zawodowo, zapewniając odpowiednie warunki do rozwoju? Chcesz brać aktywny udział w procesie tworzenia rozwiązań poprawiających zdrowie ludzi na całym świecie? Jeśli tak, wyślij do nas swoje CV i stań się częścią naszej firmy!

Sprawdź, czy poszukujemy właśnie Ciebie! Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe

 

Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe

Jesteś studentem i szukasz odpowiedniego miejsca do odbycia praktyk? Prześlij swoją aplikację i spędź z nami czas! Podczas praktyk w B. Braun poznasz ciekawych i inspirujących ludzi, zdobędziesz  pierwsze doświadczenie zawodowe, a także poznasz procesy firmowe oraz zasady panujące w organizacji o międzynarodowym zasięgu. Wybierz obszar, który najbardziej Cię interesuje i zaaplikuj już dziś!

Zaplanuj ścieżkę swojej kariery z nami! Kliknij tutaj i dowiedz się więcej! 

Rozpocznij przygodę z naszą firmą

Master discussing a workpiece with his apprentice or trainee

Rozpocznij przygodę z naszą firmą

Chciałbyś jednocześnie poznawać zagadnienia z wiedzy ogólnej i zawodowej oraz zdobywać praktyczne umiejętności, przygotowujące Cię do zawodu ślusarza, szlifierza bądź operatora maszyn CNC? Możemy Ci to zagwarantować! 

Dzięki porozumieniu z Zespołem Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Nowym Tomyślu możesz połączyć naukę w szkole z praktykami w naszej firmie, zdobywając wykształcenie, zawód i gwarancję zatrudnienia po zdaniu egzaminu zawodowego. 

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!